rozgrywki ALPS Braniewo

27-02-2012
Kategoria: Piłka siatkowa
Napisał: nun

Sukces młodych siatkarzy "Sparty" Braniewo. I mecz "Stajnia Bunda" vs "Sparta" 1:2 (25:23; 22:25; 22:25).

Kolejna mocna wygrana faworyta ligi. II mecz "Drogowiec - Elektronika" vs "Mundurowi" 3:0 (25:10; 25:11; 25:18).

27 lutego odbyła się kolejna runda Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym pojedynku zmierzyły się zespoły "Stajni Bunda" i młodzieży ze "Sparty". Przed meczem ciężko było określic faworyta. "Stajnia" w ostatnich meczach prezentowała się bardzo dobrze, a Spartanie nigdy nie schodzą poniżej pewnego poziomu i są zagrożeniem dla wszystkich drużyn. Kibice nie zawiedli się poziomem i dramaturgią tego spotkania. O wyrównanym meczu świadczą małe punkty w poszczególnych setach, zaś o wygranej zadecydowały pojedyncze akcje. Ostatecznie "Sparta" pokonała "Stajnię Bunda" 2:1 (23:25; 25:22; 25:22). Na szczególne wyróżnienie w zwycięskim zespole zasłużyli Łukasz Maciejewski oraz Bartosz Łyczakowski.

Drugie spotkanie "Drogowiec - Elektronika" vs "Mundurowi" nie dostarczyło już tylu emocji. Faworytem meczu był zespół Dariusza Miąski i wywiązał się ze swej roli bardzo dobrze. "Drogowiec" pokonał "Mundurowych" w trzech krótkich i szybkich setach kolejno do 10, 11 i 18. W zwycięskiej ekipie bardzo dobre spotkanie rozegrał Dariusz Kaczmarczyk.