Braniewski Serwis Sportowy

reklama

siatkarskie podsumowanie roku szkolnego

16-06-2016
Kategoria: Piłka siatkowa
Napisał: nun

W dniu 15 czerwca 2016r odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. W kategorii dziewcząt wystartowało aż 8 par, a w kategorii chłopców 5. Zawody odbyły się na piaszczystych boiskach obok Stadionu MOS.

galeria

Dziewczęta:

Grupa A

LO 1 – ZSZ (2) = 21-10

GIMNAZJUM Nr 2 – GIMNAZJUM (3) = 21-16

LO 1 – GIMNAZJUM (2) = 15-21

ZSZ 2 – GIMNAZJUM (3) = 9-21

LO 1 – GIMNAZJUM (3) = 19-21

ZSZ 2 – GIMNAZJUM (2) = 11-21

TABELA GRUPY A:

1. GIMNAZJUM (2) - 6 pkt

2. GIMNAZJUM (3) - 4

3. LO (1) - 2

4. ZSZ (2) - 0 

GRUPA B:

LO (2) - ZSZ 1 = 21-16

GIMNAZJUM (1) – GIMNAZJUM (4) = 21-16

LO 2 – GIMNAZJUM (1) = 15 -21

ZSZ 1 – GIMNAZJUM (4) = 9 – 21

LO 2 – GIMNAZJUM (4) = 4 – 21

ZSZ 1 – GIMNAZJUM (1) = 10-21

TABELA:

1. GIMNAZJUM (1) - 6 pkt

2. GIMNAZJUM (4) - 4

3. LO 2 - 2

4. ZSZ 1 - 0

FINAŁY:

VII/VIIImiejsce:

ZSZ 1 - ZSZ 2

15 - 21

STANIUKIEWICZ/ MAZUREK - ŁUTAJ/ MARKOWSKA

V/VI

LO 1 - LO 2

21 – 18

BRODZIŃSKA/ ZAKRZEWSKA - RYŚ/ BOGDAŃSKA

III/IV

GIMNAZJUM (3) - GIMNAZJUM (4)

21 – 19

DAJNOWSKA/ BIEDRZYCKA - FURTAK/ GÓRSKA

I/II

GIMNAZJUM (2) - GIMNAZJUM (1)

19 – 21

GURSZTYN / SZYMONOWICZ - GOCH/ JURCZYKOWSKA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. GIMNAZJUM (1) - GOCH / JURCZYKOWSKA

2. GIMNAZJUM (2)- GURSZTYN / SZYMONOWICZ

3. GIMNAZJUM (3) – DAJNOWSKA / BIEDRZYCKA

4. GIMNAZJUM (4) – FURTAK / GÓRSKA

5. LO 1 – BRODZIŃSKA / ZAKRZEWSKA

6. LO 2 – RYŚ / BOGDAŃSKA

7. ZSZ 2 - ŁUTAJ / MARKOWSKA

8. ZSZ 1 – STANIUKIEWICZ / MAZUREK

ROZGRYWKI CHŁOPCÓW:

LO 1 - LO 2

2 – 1 (15-10, 14-16, 12-10)

ZSZ 1 – ZSZ 2

2 -0 (15-11, 15-10)

ZSB – LO 1

0 -2 (11-15, 7 – 15)

LO 2 – ZSZ 1

0 -2 (5 – 15, 6 –15)

ZSZ 2 – LO 1

0 -2 (12- 15, 11-15)

ZSB – ZSZ 1

2 – 1 (12-15, 15-7, 10-3)

LO 2 – ZSZ 2

2 – 0 (15-11, 18-16)

LO 1 – ZSZ 1

2 – 0 (15-11, 15-12)

LO 2 – ZSB

0 – 2 (10-15, 7-15)

ZSZ 2 – ZSB

2 – 1 (15 – 11, 12- 15, 10-8)

TABELA KOŃCOWA:

1. LO 1 8 pkt 8 – 1 ŁYCZAKOWSKI/ TRZCIŃSKI

2. ZSZ 1 4 5 – 4 MAĆKOWIAK/ KRZEMIŃSKI

3. ZSB 4 5 – 5 GAJEWSKI/ BREWCZAK

4. LO 2 2 3 – 6 WIERZBICKI/ MAZIUK

5. ZSZ 2 2 2 – 7 BIENIUSZEWICZ/ HEBDA

Zawody sędziowali - ARTUR MARCISZEWSKI, ZENON KUK.

Organizacja - STANISŁAW JAKIMCZUK, PAWEŁ KARPOWICZ

ZWYCIESKIE ZESPOŁY OTRZYMAŁY PAMIĄTKOWE DYPLOMY.

(nadesłane LO P.K.)

Komentarze...
Dodaj swój komentarz
Tytuł komentarza:
Twoja nazwa*:
Ocena:
Treść komentarza*:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
wprowadz kod z obrazka
Osoba dodająca/zamieszczająca komentarz oświadcza, że akceptuje warunki zamieszczania komentarzy zawarte w Regulamin i zasady korzystania z serwisu i Polityka prywatności.
* - pole wymagane

w skrócie ...

Piłka nożna

13-03-2019 - "nożny" Dzień Kobiet Turniej o Puchar Przechodni
04-02-2019 - Olimpia II Elbląg vs. Zatoka Braniewo pierwszy sparing wiosenny
16-12-2018 - Apartament z Pucharem INTERTOM kult grudniowej tradycji :)
07-12-2018 - Puchar INTERTOM grudniowa tradycja :)
26-09-2018 - Apartament trzyma czołówkę w tabeli i w strzelcach

Piłka siatkowa

08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018
20-04-2018 - gra o II Ligę SPS Sparta MOS Zatoka Braniewo

Sporty ekstremalne

09-03-2019 - BOKS - Mistrzostwa Województwa zapraszamy również jutro...
07-03-2019 - Mistrzostwa Województwa w Boksie 9 - 10 marca :)
18-02-2019 - Otwarte Mistrzostwa Braniewa w Aquathlonie 2019 - ruszyły zapisy! W tym roku zawody odbędą się 16 czerwca.
23-09-2018 - XVlecie "Kropelki" bieg "krwiodawców"
23-09-2018 - złota młodych judoków ippon Wiktorii i Kingi
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C