Braniewski Serwis Sportowy

reklama

braniewscy wiceliderzy i wiceliderki

26-11-2016
Kategoria: Piłka siatkowa
Napisał: nun
Finał Mistrzostw Województwa Turnieju „Moje Boisko Orlik 2012” w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się 8 listopada 2016r. na boiskach MOSiR w Olecku. Organizatorami był MOSiR Olecko. Sędziowie: Krystyna Stasiak, Martyna Gajewska, Jerzy Wrzyszcz, Maciej Mularczyk, Robert Markowski i Paweł Maksimowicz. Opieka medyczna - Paweł Zdanio.

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA:

LO Braniewo – II LO Giżycko 0:2

SLO Ostróda – I LO Olecko 2:0

LO Braniewo – SLO Ostróda 2:1

II LO Giżycko – I LO Olecko 2:0

LO Braniewo – I LO Olecko 2:0

II LO Giżycko – SLO Ostróda 2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I - II LO Giżycko

II - LO Braniewo

III - SLO Ostróda

IV - I LO Olecko

Składy drużyn:

II LO Giżycko: Aleksandra Andrzejewska, Klaudia Banaś, Magdalena Borowiec, Paulina Burzyńska, Marta Najmowicz, Monika Pawelus, Eliza Kulikowska, Dominika Habyk, Natalia Filipkowska, Klaudia Tomaszewska (opiekun Edward Maksym).

LO Braniewo: Jolanta Brodzińska, Julia Zakrzewska, Magdalena Krzywiec, Oliwia Sęk, Dominika Ryś, Wiktoria Szymonowicz, Izabela Stefanowicz (opiekun Agnieszka Grelewicz).

SLO Ostróda: Natalia Borkowska, Weronika Brodowska, Julia Dąbrowska-Żegalska, Zuzanna Dudka, Marta Kucińska, Dominika Mańka, Ewa Olszewska, Marta Ostrowska (opiekun Marek Dudka).

I LO Olecko: Aleksandra Zalewska, Justyna Matwiejuk, Anna Nawrocka, Karolina Barszczewska, Dominika Bielecka, Karolina Warsewicz, Aleksandra Szczech, Martyna Kapuścińska, Klaudia Kapuścińska, Maja Bobrowska, Klaudia Matyszczyk (opiekun Wojciech Pilichowski).

CHŁOPCY:

LO Braniewo – SLO Ostróda 1:2

I LO Olecko – II LO Giżycko 2:0

LO Braniewo – I LO Olecko 2:0

SLO Ostróda – II LO Giżycko 2:0

LO Braniewo – II LO Giżycko 2:0

SLO Ostróda – I LO Olecko 2:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce SLO Ostróda

II miejsce LO Braniewo

III miejsce I LO Olecko

IV miejsce II LO Giżycko

Składy drużyn:

SLO Ostróda: Krzysztof Błażejowski, Adam Galon, Filip Kołodziejczyk, Przemysław Mańka, Mateusz Murzyn, Konrad Szkutnik, Maciej Wiśniewski (opiekun Marek Dudka).

LO Braniewo: Konrad Trzciński, Jan Łyczakowski, Michał Gursztyn, Kamil Maziuk, Daniel Wierzbicki, Wojciech Jacewicz, Michał Pawłowski (opiekun Paweł Karpowicz).

I LO Olecko: Jędrzej Olszewski, Kamil Gryglas, Kamil Januszczyk, Mateusz Żenda, Hubert Brogowski, Kacper Stemplewski, Jakub Jasiński, Przemysław Tomczyk (opiekun Wojciech Pilichowski).

II LO Giżycko: Jakub Zalewski, Dawid Kuszczuk, Olaf Oleksy, Krystian Zambrowski, Kacper Duszyński, Wojciech Piotrowski, Kacper Stankiewicz, Miłosz Karbowski (opiekun Edward Maksym).

Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

(nadesłane P.Karpowicz)

Komentarze...
Dodaj swój komentarz
Tytuł komentarza:
Twoja nazwa*:
Ocena:
Treść komentarza*:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
wprowadz kod z obrazka
Osoba dodająca/zamieszczająca komentarz oświadcza, że akceptuje warunki zamieszczania komentarzy zawarte w Regulamin i zasady korzystania z serwisu i Polityka prywatności.
* - pole wymagane

w skrócie ...

Piłka nożna

04-02-2019 - Olimpia II Elbląg vs. Zatoka Braniewo pierwszy sparing wiosenny
16-12-2018 - Apartament z Pucharem INTERTOM kult grudniowej tradycji :)
07-12-2018 - Puchar INTERTOM grudniowa tradycja :)
26-09-2018 - Apartament trzyma czołówkę w tabeli i w strzelcach
23-09-2018 - 3 punkty dla rezerw "Zaty" 3 Szczypiński!

Piłka siatkowa

08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018
20-04-2018 - gra o II Ligę SPS Sparta MOS Zatoka Braniewo

Sporty ekstremalne

23-09-2018 - XVlecie "Kropelki" bieg "krwiodawców"
23-09-2018 - złota młodych judoków ippon Wiktorii i Kingi
23-09-2018 - złota Alicja LA w Bełchatowie
02-09-2018 - Relacja fortograficzna z III Biegu Hozjusza zdjęcia w galerii
31-08-2018 - Utrudnieniach w ruchu drogowym podczas III Biegu Hozjusza w niedzielę, 02 września 2018 r.
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C