Braniewski Serwis Sportowy

reklama

kadra

10-08-2018
Kategoria: Piłka nożna
Napisał: br
Kadra na wiosnę sezonu 2018/2019:

BRAMKARZE:

TOMASZ PTAK 1992-02-09,

OSKAR MASTALERZ 1999-02-03,

ANTONI MUĆKA 2002-07-08,

PRUCHNIEWSKI ŁUKASZ 94-03-31,

KONDRYSZYN MARCIN 1994-07-20

OBROŃCY:

WIELICZKO DARIUSZ 1987-08-27,

BUDNY BARTOSZ 1997-06-07,

KOCZARA BARTŁOMIEJ 1989-07-27,

CHOMKO MARCIN 1997-08-02,

MATELSKI PRZEMYSŁAW 1989-07-13,

JASTRZĘBSKI DANIEL 1999-03-05,

PSZCZOŁOWSKI PATRYK 2000-05-23,

ZAREMBA ADRIAN 1999-09-16,

KLISZ JAROSŁAW 1999-07-03

CIEPLIŃSKI CEZARY 1983-01-24

ŁASIŃSKI WIKTOR 2000

POMOCNICY:

WOLAK ŁUKASZ 1986-12-16,

NIEWIADOMSKI PAWEŁ 1995-01-07,

WOŚ TOMASZ 1990-12-17,

WIELICZKO BOGDAN 1981-07-11,

STATKIEWICZ KRZYSZTOF 2000-07-25,

JAKIMCZUK RAFAŁ 1985-05-08,

ŚNIEGOCKI MARCIN 1990-01-19,

KIMSO WOJCIECH 1999-10-10,

RUDA DAMIAN 1999-05-03,

GRACZYK KAMIL 87-10-25,

ŁASIŃSKI WIKTOR 2000-01-04,

NAPASTNICY:

LEWANDOWSKI PIOTR 1992-12-15,

LEWANDOWSKI CEZARY1999-07-27,

LEWANDOWSKI PIOTR II (z Juniorów) 2001-09-05,

SEHEDA ROMAN 1998-05-23,

CZERNIAK CEZARY 1999-01-21,

KICMANIK JAKUB 1999-04-16,

trener - TOMASZ KLIMCZAK; inne osoby ze sztabu: JACEK PTAK (II trener), KOŃPA MARCIN KASPEREK EUGENIUSZ (kierownik drużyny)

TRANSFERY DO KLUBU:

ROMAN SEHEDA (UKRAINA) - napastnik

ANTONI MUĆKA (JUNiOR) - bramkarz

ŁASIŃSKI WIKTOR (POWRÓT Z WYPOŻYCZENIA OLIMPII ELBLĄG) - obrońca - 2000 rocznik

(Marcin Końpa - kierownik zespołu)

Komentarze...
Dodaj swój komentarz
Tytuł komentarza:
Twoja nazwa*:
Ocena:
Treść komentarza*:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
wprowadz kod z obrazka
Osoba dodająca/zamieszczająca komentarz oświadcza, że akceptuje warunki zamieszczania komentarzy zawarte w Regulamin i zasady korzystania z serwisu i Polityka prywatności.
* - pole wymagane

w skrócie ...

Piłka nożna

07-12-2018 - Puchar INTERTOM grudniowa tradycja :)
26-09-2018 - Apartament trzyma czołówkę w tabeli i w strzelcach
23-09-2018 - 3 punkty dla rezerw "Zaty" 3 Szczypiński!
22-09-2018 - pewne zwycięstwo u siebie "Zatoka" Braniewo Senior
22-09-2018 - Zalew wciąż w górę! 3. punkty z "Orłem"

Piłka siatkowa

08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018
20-04-2018 - gra o II Ligę SPS Sparta MOS Zatoka Braniewo

Sporty ekstremalne

23-09-2018 - XVlecie "Kropelki" bieg "krwiodawców"
23-09-2018 - złota młodych judoków ippon Wiktorii i Kingi
23-09-2018 - złota Alicja LA w Bełchatowie
02-09-2018 - Relacja fortograficzna z III Biegu Hozjusza zdjęcia w galerii
31-08-2018 - Utrudnieniach w ruchu drogowym podczas III Biegu Hozjusza w niedzielę, 02 września 2018 r.
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C

Kraty rolowane ze stali i aluminium znajdują zastosowanie w salonach sprzedaży i galeriach handlowych, gwarantują niezawodne bezpieczeństwo oraz wygodę obsługi. Rolety antywłamaniowe to trwałe i solidne rozwiązanie antywłamaniowe klasy rc3.