28-08-2013
Kategoria: Piłka nożna
Napisał: nun

4 - 0 (0-0)

Druga połowa zdecydowanie należała do gospodarzy! Dominacja na murawie, szybkie kontry, pewne podania. Trener wprowadzał wszystkich zawodników, każdy mógł pomóc zatrzymać 3 punkty u siebie.

relacja...

"Zatoka" od samego początku pokazała, że w tym meczu liczy się dla niej tylko i wyłącznie zwycięstwo! Od pierwszego gwizdka sędziego braniewianie zaczęli atakować bramkę gości. W 10 minucie bliski szczęścia był Piotr Rutkowski, ale ten jego strzał cudem obronił bramkarz! W 14 minucie powinna paść już kolejna bramka, ale tak się nie stało. Rutkowski nie trafił tym razem do PUSTEJ bramki!!! W 18 minucie Śniegocki był blisko lecz i tym razem na posterunku był bramkarz gości! Od tego momentu gra się wyrównała. Obydwa zespoły nawzajem się kontrowały. Najlepszą okazję na bramkę jeszcze w tej połowie miał Cezary Ciepliński, który to w 40 minucie spotkania technicznym strzałem trafił w poprzeczkę gości z Elbląga! Do przerwy pozostaje bezbramkowy remis.

Druga połowa stanęła pod znakiem zapytania, ponieważ kontuzji nabawił się sędzia główny. Zaistniało ryzyko przełożenia spotkania. Jednak arbiter zdecydował się dokończyć spotkanie.

W drugiej połowie to już "Zatoka" zdeklasowała "Olimpię". W 53 minucie doskonałe podanie Daniela Komorowskiego do Włodzimierza Kulpaki, który w sytuacji sam na sam strzela bramkę i wyprowadza "Zatokę" na prowadzenie! W 61 minucie ponownie Kulpaka świetnie odebrał piłkę w polu karnym gości, zagrał do Śniegockiego, który wyłożył piłkę przed bramkę a tam z najbliższej odległości Piotr Rutkowski wpakował futbolówkę do siatki na 2:0. W 71 minucie "Olimpia" zaatakowała strzałem z dystansu jeden z napastników gości posłał piłkę w kierunku bramki, która po rykoszecie odbija się szczęśliwie dla gospodarzy od poprzeczki! W 73 minucie Daniel Komorowski wykorzystuje doskonałe podanie Rutkowskiego i podwyższa wynik na 3:0. 78 minuta Komorowski, mając na "plecach" obrońcę "Olimpii", ogrywa go jak dziecko i nie daje szans bramkarzowi. Ustala wynik spotkania na 4:0. "ZATOKA" JAK NAJBARDZIEJ ZASŁUŻENIE ZDOBYWA 3 PUNKTY!
...PATYNIO

Wielka euforia po meczu! Ogromnie cieszy zwycięstwo, tym bardziej że tak wysokie! W sobotę mecz z rywalem z wyższej części tabeli. Na wyjeżdzie "Zatoka" zmierzy się ze "Stomilem II" Olsztyn

Bramki dla "Zatoki" zdobyli: Kulpaka (53), Rutkowski (61), Komorowski (74,78).