Braniewski Serwis Sportowy

reklama

eliminacje gminne

12-09-2013
Kategoria: Piłka nożna
Napisał: nun

Od czterech lat na "Orlikach" w całej Polsce chłopcy i dziewczęta rywalizują o Puchar Premiera. We wtorek (10.09.2013) na "Orliku" przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP odbyły się eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska klas IV-V.

galeria

Mecze były rozgrywane w dwóch kategoriach: dziewczęta 10 – 11 lat,

                                                              chłopcy 10-11 lat.

Grano dwa razy po 8 minut systemem każdy z każdym (w danej kategorii).

Dziewczęta:

Wyniki:

SP6 – Piłkarskie Smerfetki 8:0

Waleczne Dziewczyny – Disco Robaczki 0:3

SP6 – Waleczne Dziewczyny 8:0

Piłkarskie Smerfetki - Disco Robaczki 1:8

SP 6 – Disco Robaczki 5:1

Piłkarskie Smerfetki – Waleczne Dziewczyny 2:2

Klasyfikacja końcowa:

I m-ce: SP 6 Braniewo: Kulla Ewelina, Bunda Alicja, Cieplucha Klaudia, Keller Nikola, Krzywiec Aneta, Michałek Anastazja

II m-ce: Disco Robaczki SP 3 Braniewo: Sawicka Monika, Skibniewska Aleksandra, Górska Zuzanna, Kluk Ada, Samogór Małgorzata, Sadło Kinga, Maciejewska Kinga

III m-ce:Waleczne Dziewczyny SP 3 Braniewo: Suwał Martyna, Szyc Patrycja, Kołakowska Milena, Górska Martyna, Rossal Aniela, Górecka Wiktoria

IV m-ce: Piłkarskie Smerfetki SP 3 Braniewo: Sagan Katarzyna, Pogorzelska Wiktoria, Leńczuk Sandra, Pietkiewicz Julia, Osiak Dominika, Strzecha Anna, Jakubowska Aleksandra

Chłopcy:

Wyniki:

SP6 - Aktywni 7:0

Orlik SP 3 – Brygada 3:0

SP 6 – Brygada 1:3

Orlik SP 3 – Aktywni 6:1

Brygada – Aktywni 8:0

SP 6 – Orlik SP 3 1:2

Klasyfikacja końcowa:

I m-ce: Orlik SP 3 Braniewo: Jakub Maziuk, Antek Mućka, Sedrak Shahverdyan, Mikołaj Sienkiewicz, Błażej Sabak, Maksymilian Zawadka, Dawid Krupka

II m-ce: Brygada Ruchu SP3 Braniewo: Igor Gutkowski, Marcel Szurpicki, Kamil Rzeńca, Michał Zdanowski, Kacper Ciećwierz, Dawid Sznaza, Marcin Sabak

III m-ce: SP 6 Braniewo: Jankowski Piotr, Dryka Kacper, Szymanowicz Jakub, Prymek Seweryn, Ujazdowski Kacper, Kruszewski Konrad, Wielgosz Oscar

IV m-ce: Aktywni SP3 Braniewo: Błażej Barski, Jan Ścięgosz, Szymon Panasiuk, Jakub Przyborowski, Wiktor Raczyński, Michał Siwy, Bartosz Bojara, Adam Potoczek

Organizator – Tomasz Lubnau; Sędziowie: Tomasz Lubnau, Paweł Waszkiewicz; Pomoc medyczna, oprawa muzyczna: Paweł Waszkiewicz

Komentarze...
Dodaj swój komentarz
Tytuł komentarza:
Twoja nazwa*:
Ocena:
Treść komentarza*:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
wprowadz kod z obrazka
Osoba dodająca/zamieszczająca komentarz oświadcza, że akceptuje warunki zamieszczania komentarzy zawarte w Regulamin i zasady korzystania z serwisu i Polityka prywatności.
* - pole wymagane

w skrócie ...

Piłka nożna

14-08-2019 - regulamin ALPN zasady WAŻNE i OBOWIĄZUJĄCE wszystkich!!!
14-08-2019 - dołącz do nas w sezonie 2019/2020 AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ IM. CZESŁAWA STASZCZYŃSKIEGO
13-03-2019 - "nożny" Dzień Kobiet Turniej o Puchar Przechodni
04-02-2019 - Olimpia II Elbląg vs. Zatoka Braniewo pierwszy sparing wiosenny
16-12-2018 - Apartament z Pucharem INTERTOM kult grudniowej tradycji :)

Piłka siatkowa

08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018
20-04-2018 - gra o II Ligę SPS Sparta MOS Zatoka Braniewo

Sporty ekstremalne

06-11-2019 - Zawodnicy KS Dragons Płoskinia powołani do Kadry Narodowej! Pięciu podopiecznych trenera M. Raroka zostało zaproszonych na konsultacje K. N. U17.
30-08-2019 - Bieg Hozjusza już 01.09.2019r. został tylko jeden dzień!
24-08-2019 - fotorelacja dzien I runda VIII
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C