Braniewski Serwis Sportowy

reklama

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

11-09-2014
Kategoria: Piłka nożna
Napisał: nun

Dnia 10.09.2014 na Orliku w Szylenach odbyły się eliminacje gminne V-go Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: chłopcy starsi (rocznik 2001 i 2002) oraz dziewczęta starsze (rocznik 2001 i 2002).

galeria (cdn...)

W turnieju zagrało 11 drużyn z 7 szkół. Zawody otworzył Wójt Gminy Braniewo Pan Tomasz Sielicki, który życzył wszystkim drużynom zwycięstwa oraz rywalizacji fair play.

Kategoria: Dziewczęta Starsze

  1. Lwice SP Lipowina: Chrzanowska Natalia, Szast Mariola, Szast Marlena, Grygiel Natalia, Krzywiec Agnieszka, Lewko Zuzanna,Olkowska Dominika,Piętak Kinga, opiekun: Celina Waszczeniuk.

    Drużyna Lwice SP Lipowina w zeszłorocznych rozgrywkach dotarła do finału wojewódzkiego, w którym dziewczęta zajęły III miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim a puchar osobiście wręczył Premier Donald Tusk.

  2. SP 6 Braniewo: Kulla Ewelina, Lewandowska Weronika, Bunda Alicja, Keller Nikola, Cieplucha Klaudia, Krzywiec Aneta, Musiał Oliwia, Piróg Maria, opiekun: Robert Mieczaniec

  3. SP Szyleny: Nowak Aleksandra, sadowska Paulina Gula Jagoda, Grzyb Jagoda, Soranna Jagoda,Czarnecka Martyna, Wasilewska Martyna, Kucharczuk Dominika, Chrobak Joanna, opiekun: Tadeusz Maziuk

  4. SP 5 Braniewo: Julia Małachowska, Magdalena Horbal, aleksandra Dąbrowska, Nikola Król, Izabela Rant, Martyna Bielewicz, daniela Kwiatkowska, Weronika Przypek, opiekun Iza Malińska

Wyniki:

Lwice SP Lipowia – SP 6 Braniewo 0:0

SP Szyleny – SP 5 Braniewo 1:1

Lwice SP Lipowia- SP 5 Braniewo 0:0

SP Szyleny – SP 6 Braniewo 0:2

Lwice SP Lipowia _ SP Szyleny 1:0

SP 6 Braniewo – SP 5 Braniewo 1:0

 

Klasyfikacja końcowa: Dziewczęta Starsze

1 miejsce: SP 6 Braniewo 7 pkt.

2 miejsce: Lwice SP Lipowina 5 pkt.

3 miejsce: SP 5 Braniewo 2 pkt.

4 miejsce: SP Szyleny 1 pkt.

 

Kategoria: Chłopcy Starsi

Grupa A:

  1. SP 6 Braniewo: Ujazdowski Kacper, Kruszewski Konrad, Jankowski Piotr, Prymek Seweryn, Wielgosz Oskar, Osmański Dominik, Dryka Kacper, Szymanowicz Jakub, Dziewiatowicz Dawid, opiekun: Tomasz Klimczak

  2. SP Lipowina: Podgórski Paweł, Pietrzak Kamil, Humienny Remigiusz, Żarski Arkadiusz, Każmierczuk Bartłomiej, Rapita Kacper, Nowak Paweł, Graczewski Jakub, Szast Kacper, opiekun: Tadeusz Wolak

  3. SP 3 Braniewo: Antoni Mućka, Jakub Maziuk, Błażej Sabak, Igor Gutkowski, Daniel Kołodziejski, Remigiusz Kapusto, Sienkiewicz Mikołaj, Przyborowski Jakub, opiekun: Paweł Waszkiewicz

  4. SP 5 Braniewo: Antoni Frąckiewicz, Miłosz Figarski, Dawid Koniuk, Michał Lewandowski, Jakub Trusow, Jakub maryjko, Mateusz Ogrodowczyk, Marceli Kowalik, opiekun: Artur Kuk

Wyniki: Grupa A:

SP 6 Braniewo – SP Lipowina 1:2

SP 3 Braniewo – SP 5 Braniewo 1:0

SP 6 Braniewo – SP 5 Braniewo 0:0

SP Lipowina – SP 3 Braniewo 0:0

SP 6 Braniewo – SP 3 Braniewo 0:1

Tabela Grupa A:

1 miejsce: SP 3 Braniewo 7 pkt.

2 miejsce: SP Lipowina 5 pkt.

3 miejsce: SP 5 Braniewo 2 pkt.

4 miejsce: SP 6 Braniewo 1 pkt.

 

Grupa B:

  1. SP Szyleny: Sobolewski Jakub, Szast Oskar, Warowny Rafał, Kucharczuk Rafał, Kucharczuk Patryk, Gniadek Przemysław, truchlewski Patryk, Wileński Hubert Żuk Michał, opiekun: Tadeusz Maziuk

  2. MKS Płoskinia: Kozioł Krystian, Buczyński Konrad, Kochanowski Tomasz Grabowiecki Igor, Kościuk Mikołaj, Kościuk Miłosz, Suchocki Dawid, Kobyliński Hubert, Granat Michał, Dargul Miłosz, Hrybek Piotr, opiekun: Leszek Grabowiecki

  3. Gimnazjum Nr 1 Braniewo: Rafał Kowalski, Mateusz Szyc, Damian Sadowski, Tomasz Chmiel, Damian Sadza, Jakub Smaga, Mateusz Nowakowski, Adrian Bądkowski, Kotapski Damian, Kacper Podsiadło, opiekun: Patryk Uroda

Wyniki: Grupa B:

SP Szyleny – MKSPłoskinia 1:0

MKS Płoskinia – Gimnazjum Nr 1 Braniewo 1:0

SP Szyleny - Gimnazjum Nr 1 Braniewo 1:1

Tabela: Grupa B

1 miejsce: SP Szyleny 4 pkt.

2 miejsce: MKS Płoskinia 3 pkt.

3 miejsce: Gimnazjum Nr 1 Braniewo 1 pkt.

 

I półfinał

SP 3 Braniewo – MKS Płoskinia 0:0 ( 3:2 w karnych)

II półfinał

SP Szyleny – SP Lipowina 2:1

Mecz o III miejsce:

SP Lipowina - MKS Płoskinia 0:0 ( 4:3 w karnych)

Finał:

SP Szyleny – SP 3 Braniewo 0:0 ( 4:3 w karnych)

 

Klasyfikacja końcowa: Chłopcy Starsi

1 miejsce: SP Szyleny

2 miejsce: SP 3 Braniewo

3 miejsce: MKS Płoskinia

4 miejsce: SP lipowina

5 miejsce –  SP 5 Braniewo

                  Gimnazjum Nr 1 Braniewo

                  SP 6 Braniewo

Organizatormi turnieju byli: Tomasz Lubnau, Paweł Waszkiewicz, Tadeusz Maziuk. Sędziowali: Patryk Uroda, Tomasz Lubnau, Paweł Waszkiewicz, Tadeusz Maziuk.

(T.Lubnau)

Komentarze...
Dodaj swój komentarz
Tytuł komentarza:
Twoja nazwa*:
Ocena:
Treść komentarza*:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
wprowadz kod z obrazka
Osoba dodająca/zamieszczająca komentarz oświadcza, że akceptuje warunki zamieszczania komentarzy zawarte w Regulamin i zasady korzystania z serwisu i Polityka prywatności.
* - pole wymagane
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Sport.BRbraniewo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

w skrócie ...

Piłka nożna

 14-08-2019  - regulamin ALPN zasady WAŻNE i OBOWIĄZUJĄCE wszystkich!!!
 14-08-2019  - dołącz do nas w sezonie 2019/2020 AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ IM. CZESŁAWA STASZCZYŃSKIEGO
13-03-2019 - "nożny" Dzień Kobiet Turniej o Puchar Przechodni
04-02-2019 - Olimpia II Elbląg vs. Zatoka Braniewo pierwszy sparing wiosenny
16-12-2018 - Apartament z Pucharem INTERTOM kult grudniowej tradycji :)

Piłka siatkowa

08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018
20-04-2018 - gra o II Ligę SPS Sparta MOS Zatoka Braniewo

Sporty ekstremalne

16-06-2019 - Wyniki Aquthlonu 2019 (surowe) do pobrania plik PDF
30-05-2019 - BIEG EKSTREMALNY - GRANICZNA 10 szlakiem ziem nad Zalewem Wiślanym.
06-05-2019 - Aquthon 2019 - ostanie dni na zapisy! pozostało tylko 10 dni
09-03-2019 - BOKS - Mistrzostwa Województwa zapraszamy również jutro...
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C