Braniewski Serwis Sportowy

reklama
jesteś tutaj: Tabele >> wyniki końcowe II Otwartych Mistrzostw Braniewa w Aquathlonie >> Duży Aquathlon

Duży Aquathlon - wyniki końcowe

na dystansie 0,7 km - pływanie 5,2 km bieg

Miejsce Nr start. Miejsce w kategorii Imię i nazwisko Pływanie Strefa zmian Bieg Wynik końcowy Wynik brutto
1. 2 OPEN K/1 Magdalena Mielnik 9'27'' 40'' 20'01'' 30'08''  
2. 19 OPEN M/1 Sebastian Najmowicz 9'32'' 36'' 20'22'' 30'30''  
3. 3 OPEN M/2 Patryk Kowalski 9'48'' 53'' 20'25'' 31'06''  
4. 5 OPEN K/2 Małgorzata Szczerbińska 10'10'' 41'' 20'44'' 31'35''  
5. 1 OPEN M/3 Maciej Kosmala 9'29'' 32'' 21'41'' 31'42''  
6. 7 M30-39/1/N1 Marcin Waniewski 10'22'' 52'' 20'33'' 31'47''  
7. 59 M30-39/2/N1 Bartłomiej Pawełczak 12'51'' 55'' 19'01'' 31'47'' 32'47'' *
8. 47 M1/1 Jędrzej Głuchowski 10'48'' 59'' 21'21'' 32'08'' 33'08'' *
9. 4 M2/1 Damian Tomaszewicz 10'33'' 54'' 20'45'' 32'12''  
10. 63 M30-39/3 Piotr Witkowski 12'10'' 1'03'' 20'03'' 32'16'' 33'16'' *
11. 18 M30-39/4/D1 Mariusz Pyszyński 11'05'' 50'' 20'59'' 32'54''  
12. 8 M2/2 Artur Kluczyk 10'38'' 1'06'' 21'17'' 33'01''  
13. 44 M2/3 Przemysław Szudzik 11'08'' 40'' 22'14'' 33'02'' 34'02'' *
14. 48 M1/2 Marcin Hojarski 12'57'' 49'' 20'33'' 33'19'' 34'19'' *
15. 9 M1/3 Łukasz Kowalski 9'58'' 41'' 22'59'' 33'38''  
16. 10 OPEN K/3 Paulina Załucka 11'07'' 38'' 22'05'' 33'50''  
17. 38 M20-29/1 Dawid Łach 11'10'' 57'' 22'00'' 34'07'' 35'07'' *
18. 11 M40-59/1/N3 Bogusław Tołwiński 11'59'' 58'' 21'50'' 34'47''  
19. 13 OPEN K/4/N1 Anna Goździejewska 12'05'' 1'11'' 22'16'' 35'32''  
20. 12 M2/4 Filip Kaczyński 13'35'' 1'10'' 21'28'' 36'13''  
21. 50 M1/4 Sebastian Korolkiewicz 12'33'' 1'13'' 23'40'' 36'26'' 37'26'' *
22. 14 M30-39/5/N4 Piotr Śliwiak 15'50'' 1'56'' 19'29'' 37'15''  
23. 40 M40-59/2 Andrzej Głąb 14'48'' 1'06'' 23'17'' 38'11'' 39'11'' *
24. 37 M30-39/5 Marcin Tuma 16'30'' 44'' 22'01'' 38'15'' 39'15'' *
25. 49 M2/5 Marcin Tomaszewicz 17'25'' 50'' 21'05'' 38'20'' 39'20'' *
26. 66 M30-39/6 Ireneusz Kozakiewicz 16'27'' 1'00'' 22'18'' 38'45'' 39'45'' *
27. 23 M2/6 Amadeusz Szałkowski 12'27'' 1'09'' 25'20'' 38'56''  
28. 22 M2/7 Kornel Furman 12'37'' 43'' 26'19'' 39'39''  
29. 15 M20-29/2 Kamil Gawryś 16'22'' 1'02'' 22'31'' 39'55''  
30. 17 M20-29/3 Maciej Gontarek 12'40'' 59'' 22'41'' 40'20''  
31. 24 OPEN K/5/N2 Marta Goc-Kozakiewicz 15'05'' 59'' 25'18'' 41'22''  
32. 57 M30-39/7 Andrzej Kołkowski 13'37'' 46'' 27'27'' 41'30'' 42'30'' *
33. 20 M30-39/8 Jarosław Jaszczuk 15'45'' 1'11'' 25'45'' 41'41''  
34. 27 M40-59/3 Wojciech Elminowski 18'32'' 1'02'' 22'27'' 42'01''  
35. 51 M1/5 Piotr Jabłoński 16'10'' 1'10'' 26'11'' 42'31'' 43' 31'' *
36. 68 OPEN K/6/N3 Anna Mika 14'27'' 1'30'' 27'59'' 42'56'' 43' 56''*
37. 41 M40-59/4 Zbigniew Kaczyński 16'48'' 1'15'' 26'16'' 43'19'' 44'19'' *
38. 53 M40-59/5 Jerzy Stulczewski 19'33'' 1'37'' 23'19'' 43'29'' 44'29''*
39. 29 M20-29/4 Karol Pikała 17'20'' 1'21'' 25'50'' 43'34'' 44'34''*
40. 28 M2/8 Patryk Sikorski 17'22'' 1'46'' 24'30'' 43'38''  
41. 55 M30-39/9 Patryk Uroda 17'30'' 1'09'' 26'08'' 43'47'' 44'47''*
42. 33 M30-39/10 Rafał Kochanowski 20'03'' 1'14'' 23'45'' 44'02'' 45'02''*
43. 56 M30-39/11 Tomasz Nagórko 20'09'' 1'40'' 23'34'' 44'23'' 45'23''*
44. 54 M30-39/12 Paweł Waszkiewicz 19'28'' 1;57'' 25'34'' 45'59'' 46'59''*
45. 56 OPEN K/7 Beata Karaś 16'20'' 50'' 29'59'' 46'09'' 47'09'' *
46. 39 M30-39/13 Aleksander Durkiewicz ** 17'26'' 1'26'' 28'29'' 46'21'' 47'21'' *
47. 60 M30-39/14 Dawid Zych 23'24'' 1'13'' 24'09'' 47'46'' 48'46'' *
48. 31 M30-39/15 Jarosław Suchocki 22'33'' 1'10'' 25'03'' 47'46'' 48'46'' *
49. 67 M30-39/16 Marek Hajkowicz 20'28'' 51'' 28'25'' 48'44'' 49'44'' *
50. 45 M2/9 Adrian Gawryjołek ** 19'52'' 1'13'' 29'19'' 49'24'' 50'24'' *
51. 42 M40-59/6 Piotr Mielnik 20'55'' 1'03'' 30'34'' 51'32''  
52. 21 M40-59/7 Tomasz Skibniewski 20'22'' 1'41'' 29'34'' 51'37'' 52'32'' *
53. 16 OPEN K/8 Aleksandra Pogorzelska 16'51'' 33'' 25'42'' 53'06''  
54. 25 M40-59/8 Andrzej Głowacki 30'50'' 1'13'' 27'01'' 58'04''  
55. 46 M2 Tomasz Darmetko * 15'15'' 56'' 16'22'' 32'33'' 33'33''*
56. 58 M20-29 Andrzej Reginis * 14'05'' 1'10'' 17'30'' 32'45'' 33'45''*

* - (przy nazwisku) jedno okrążenie za mało (4 okr.)
** - (przy nazwisku) jedno okrążenie za dużo (6 okr.)
* - (przy wynik brutto) start z minutowym opóźnieniem
N - w kategorii nauczyciel

(opracowano na podstawie danych dostarczonych przez Piotra Śliwiaka)

w skrócie ...

Piłka nożna

 22-04-2018  - Zalew Frombork vs. Agat Jegłownik punkty zostają we Fromborku
 21-04-2018  - ZATOKA! Seniorzy w końcu ruszyli
 20-04-2018  - wiosenna gościność "Zaty" kolejna "czapa" u siebie
 20-04-2018  - zmiana na szczycie ALPN XII
15-04-2018 - ALPN XI konkretny sędzia :)

Piłka siatkowa

 22-04-2018  - udany weekend Zatoka II również do "przodu"
 20-04-2018  - gra o II Ligę SPS Sparta MOS Zatoka Braniewo
24-03-2018 - udana końcówka sezonu braniewska "Sparta"
22-03-2018 - Puchar Burmistrz dla BM Wiosenny Turniej PS
10-02-2018 - ostra walka - piękne zwycięstwo! Kadetki Sparty

Sporty ekstremalne

07-04-2018 - Bieg Pamięci 2018 zdjęcia w galerii
30-03-2018 - Ruszyły zapisy do III edycji Biegu Hozjusza! Start biegu 02 wrzesień 2018r.
14-03-2018 - Adam Jakubiak odszedł kto Go "skomentuje" :(
11-03-2018 - Dragons Płoskinia coraz bliżej Finału Mistrzostw Polski 2018 24 -25 lutego w Trójmieście rozegrany został kolejny – trzeci  turniej
14-02-2018 - Braniewski Maraton na Raty 2018 I Etap zdjęcia w galerii
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C