Braniewski Serwis Sportowy

reklama

jesteś tutaj: Tabele >> wyniki końcowe III Otwartych Mistrzostw Braniewa w Aquathlonie 2013 >> Duży i Mały Aquathlon

Duży i Mały Aquathlon 2013 - wyniki końcowe

Duży Aquathlon - na dystansie 0,7 km - pływanie 5,2 km bieg

Mały Aguathlon - na dystansie 200 km - pływanie 1000 m bieg

MSC

OPEN

NR ST.

Imię

Nazwisko

Klub

R/P/K

 

c. pł.

m.

czas

m.

c. st. z.

c. b.

m.

c. k.

m.

strata

1

46

Przemysław

Szudzik

-- brak danych --

94/M/J

-,-,-

09:13,00

1

00:35,00

7

09:48,00

20:12,00

6

30:00,00

1

00:00,00

2

18

Maciej

Kosmala

MKS "TRUSO" Elbląg

94/M/J

-,-,-

09:54,00

3

00:33,00

6

10:27,00

19:48,00

4

30:15,00

2

00:15,00

3

16

Jędrzej

Głuchowski

MKS "TRUSO" Elbląg

95/M/J

-,-,-

09:40,00

2

00:43,00

13

10:23,00

20:57,00

11

31:20,00

3

01:20,00

4

27

Marcin

Waniewski

Waniewski Team

76/M/30

-,N,-

10:56,00

6

00:32,00

5

11:28,00

20:04,00

5

31:32,00

4

01:32,00

5

15

Łukasz

Kowalski

MKS "TRUSO" Elbląg

95/M/J

-,-,-

10:59,00

7

00:22,00

2

11:21,00

20:37,00

8

31:58,00

5

01:58,00

6

19

Patryk

Kowalski

MKS "TRUSO" Elbląg

94/M/J

-,-,-

10:38,00

4

00:38,00

10

11:16,00

20:44,00

10

32:00,00

6

02:00,00

7

20

Tomasz

Darmetko

MKS "TRUSO" Elbląg

94/M/J

-,-,-

12:19,00

11

00:28,00

4

12:47,00

19:18,00

1

32:05,00

7

02:05,00

8

39

Wojciech

Pogorzelski

Team Nowinka

81/M/30

-,N,-

12:06,00

9

00:37,00

8

12:43,00

20:17,00

7

33:00,00

8

03:00,00

9

21

Artur

Kluczyk

MKS "TRUSO" Elbląg

94/M/J

-,-,-

10:53,00

5

00:40,00

11

11:33,00

21:44,00

13

33:17,00

9

03:17,00

10

17

Paulina

Załucka

MKS "TRUSO" Elbląg

95/K/J

-,-,-

11:41,00

8

00:24,00

3

12:05,00

22:27,00

21

34:32,00

10

04:32,00

11

25

Emil

Wydarty

Waniewski Team

83/M/20

-,-,-

13:30,00

17

00:37,00

9

14:07,00

20:41,00

9

34:48,00

11

04:48,00

12

22

Jacek

LENDZIAN

AKM OLIMP OLSZTYN

73/M/40

-,-,-

13:13,00

14

00:42,00

12

13:55,00

21:19,00

12

35:14,00

12

05:14,00

13

24

Dariusz

Kubicki

WANIEWSKI TEAM

76/M/30

-,-,-

12:34,00

12

00:44,00

14

13:18,00

21:57,00

16

35:15,00

13

05:15,00

14

9

Daniel

Pogorzelski

ENDUROMAN ELBLĄG

86/M/20

-,-,-

13:17,00

15

00:53,00

17

14:10,00

22:03,00

18

36:13,00

14

06:13,00

15

48

Piotr

Zienkiewicz

UKS GIMPAS Pasłęk

74/M/30

-,N,-

16:18,00

24

00:53,00

16

17:11,00

19:31,00

2

36:42,00

15

06:42,00

16

14

Bartosz

Szafran

MKS "TRUSO" Elbląg

94/M/J

-,-,-

13:23,00

16

00:53,00

18

14:16,00

22:43,00

23

36:59,00

16

06:59,00

17

2

Piotr

Śliwiak

Gimpas Pasłęk

74/M/30

MB,N,-

16:23,00

25

01:30,00

29

17:53,00

19:42,00

3

37:35,00

17

07:35,00

18

4

Maciej

Głuchowski

-- brak danych --

67/M/40

-,-,-

15:49,00

21

00:52,00

15

16:41,00

22:30,00

22

39:11,00

18

09:11,00

19

6

Kamil

Gawryś

Rim Tim Team

85/M/20

MB,N,-

15:56,00

22

01:17,00

24

17:13,00

22:00,00

17

39:13,00

19

09:13,00

20

7

WOJCIECH

ELMINOWSKI

ENDUROMAN Elbląg

62/M/50

-,-,-

16:12,00

23

01:11,00

23

17:23,00

21:53,00

14

39:16,00

20

09:16,00

21

12

Kinga

Lorek

MKS "TRUSO" Elbląg

98/K/J

-,-,-

13:06,00

13

00:21,00

1

13:27,00

26:18,00

31

39:45,00

21

09:45,00

22

28

Stanisław

Gierasimczyk

Waniewski Team

59/M/50

-,-,-

15:12,00

19

01:23,00

27

16:35,00

23:13,00

25

39:48,00

22

09:48,00

23

43

Przemysław

Kliczewski

MKS "TRUSO" Elbląg

94/M/J

-,-,-

12:13,00

10

01:02,00

19

13:15,00

27:33,00

32

40:48,00

23

10:48,00

24

10

Andrzej

Kołkowski

-- brak danych --

74/M/30

MB,-,-

13:45,00

18

01:07,00

21

14:52,00

26:08,00

30

41:00,00

24

11:00,00

25

35

Maciej

Gontarek

-- brak danych --

85/M/20

-,-,-

15:52,00

22

01:00,00

19

16:52,00

24:23,00

28

41:15,00

25

11:15,00

26

11

Aleksander

Durkiewicz

Straż Graniczna

74/M/30

MB,-,-

18:30,00

31

01:24,00

29

19:54,00

22:05,00

19

41:59,00

26

11:59,00

27

29

Karol

Rydecki

-- brak danych --

60/M/50

-,-,-

18:16,00

30

01:58,00

32

20:14,00

21:56,00

15

42:10,00

27

12:10,00

28

8

Jerzy

Stulczewski

RIM TIM TEAM

71/M/40

MB,-,-

18:56,00

32

01:18,00

26

20:14,00

22:11,00

20

42:25,00

28

12:25,00

29

30

IRENEUSZ

TARASIEWICZ

WANIEWSKI TEAM

59/M/50

-,-,-

17:02,00

28

02:26,00

33

19:28,00

22:59,00

24

42:27,00

29

12:27,00

30

3

Leszek

Dubicki

-- brak danych --

89/M/20

MB,-,-

15:43,00

20

01:22,00

27

17:05,00

25:25,00

30

42:30,00

30

12:30,00

31

5

Jarosław

Jaszczuk

-- brak danych --

77/M/30

MB,-,-

16:45,00

27

01:37,00

31

18:22,00

24:58,00

29

43:20,00

31

13:20,00

32

47

DARIUSZ

BRZESKI

-- brak danych --

71/M/40

MB,-,-

19:25,00

33

01:02,00

21

20:27,00

23:28,00

27

43:55,00

32

13:55,00

33

1

Sławomir

Kępiński

-- brak danych --

68/M/40

-,-,-

18:10,00

29

02:33,00

34

20:43,00

23:15,00

26

43:58,00

33

13:58,00

34

40

Aleksandra

Pogorzelska

Team Nowinka

78/K/30

-,N,-

20:36,00

34

01:08,00

23

21:44,00

37:11,00

34

58:55,00

34

28:55,00

                                 

MSC

OPEN

NR ST.

Imię

Nazwisko

Klub

ROK/P

 

c. pł.

m.

czas

m.

c. st. z.

c. b.

m.

c. k.

m.

strata

1

4

Michał

Winczewski

MKS "TRUSO" Elbląg

99/M

-,-,-

03:37,00

1

00:25,00

1

04:02,00

04:56,36

1

08:58,36

1

00:00,00

2

3

Maciej

Winczewski

MKS "TRUSO" Elbląg

00/M

-,-,-

05:01,00

2

00:39,00

2

05:40,00

06:14,41

4

11:54,41

2

02:56,05

3

2

Tymoteusz

Tołwiński

MKS "TRUSO" Elbląg

00/M

-,-,-

05:13,00

3

00:43,00

4

05:56,00

05:59,00

3

11:55,00

3

02:56,64

4

1

Bogusław

Tołwiński

MKS "TRUSO" Elbląg

68/M

-,-,-

05:19,00

5

00:39,00

3

05:58,00

05:57,50

2

11:55,50

4

02:57,14

5

6

Małgorzata

Pawłowska

-- brak danych --

74/K

-,-,-

05:18,00

4

00:48,00

5

06:06,00

07:21,00

5

13:27,00

5

04:28,64

6

5

Jakub

Pogorzelski

Team Nowinka

07/M

-,-,-

09:00,00

6

01:41,00

6

10:41,00

08:18,32

6

18:59,32

6

10:00,96

N - w kategorii nauczyciel

BR - mieszkaniec Braniewa

(17.06.2013r/akt 19.06.2013. opracowano na podstawie danych dostarczonych przez organizatora)

w skrócie ...

Piłka nożna

26-09-2018 - Apartament trzyma czołówkę w tabeli i w strzelcach
23-09-2018 - 3 punkty dla rezerw "Zaty" 3 Szczypiński!
22-09-2018 - pewne zwycięstwo u siebie "Zatoka" Braniewo Senior
22-09-2018 - Zalew wciąż w górę! 3. punkty z "Orłem"
19-09-2018 - życiówka "Oldboys" 9 bramek z Polfrostem

Piłka siatkowa

08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018
20-04-2018 - gra o II Ligę SPS Sparta MOS Zatoka Braniewo

Sporty ekstremalne

23-09-2018 - XVlecie "Kropelki" bieg "krwiodawców"
23-09-2018 - złota młodych judoków ippon Wiktorii i Kingi
23-09-2018 - złota Alicja LA w Bełchatowie
02-09-2018 - Relacja fortograficzna z III Biegu Hozjusza zdjęcia w galerii
31-08-2018 - Utrudnieniach w ruchu drogowym podczas III Biegu Hozjusza w niedzielę, 02 września 2018 r.
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C