Braniewski Serwis Sportowy

reklama

damy radę na pewno!

16-01-2015
Kategoria: Piłka nożna
Napisał: nun
na skróty:
"Zatoka" Braniewo urosła w siłę z Nowym Rokiem. Tomasz Rebell, który do minionego sezonu był Prezesem KS "Zalew" Frombork, zrezygnował z funkcji i wzmocni od rundy wiosennej szeregi braniewskiego klubu. - Jest to dla nas strzał w dziesiątkę - mówi Prezes Stanisław Sekuła.

Jutro (sobota 17.01.2015r.) na spotkaniu otwartym aktualny Zarząd MKS "Zatoka" zostanie zreorganizowany. Jedyną jak do tej pory pewną zmianą jest nominowanie Tomasza Rebell na stanowisko Wiceprezesa Klubu oraz zmiana trenera. Pozostałe zmiany (kto ustąpi mu miejsca? jacy zawodnicy dołączą? plany na sezon? pozyskiwanie sponsorów) będą przedmiotem dyskusji. Na spotkanie zostali zaproszeni między innymi zawodnicy, którzy chcieliby zagrać w barwach "Zatoki".

Zaplanowane zmiany pomogą klubowi w odzyskaniu sponsorów oraz kilku istotnych piłkarzy, którzy z różnych powodów przez minione lata odchodzili.

Aktualnie lista zawodników wygląda następująco:

- Kondryszyn, Pruchniewski plus Sadowski (wychowanek "Zatoki", ostatnio w "Concordii") - bramkarze (Młodzieżowcy!)

- Talapin, Ciepliński, Chomko, Niewiadomski, Lewandowski Piotr plus Wiliński Patryk(wcześniej "Zatoka", ostatnio "Barkas" Tolkmicko), Śniegocki Marcin (powrót z "Granicy" Zagaje), Matelski Przemysław (powrót z "Barkasu"), Jakimczuk Rafał ("Zatoka", "Barkas"; ostatni sezon zawodnik i trener "Zalewu" Frombork), Rutkowski Piotr, Koczara Bartek (transfer z "Gminy" Braniewo), Lubanu Tomasz;

- Komorowski, Wiśniewski Radek (w minionym sezonie wypożyczony z "Zalewu" Frombork), Sorkowicz Damian i Marcin (wychowankowie "Zatoki", Wolak Łukasz (ostatnio "Zalew" Frombork), Łukasz i Mateusz Ptak (Juniorzy "Zatoki"), Trejmak Andrzej, Szpakowski Tomasz (w minionym sezonie wypożyczony z "Zalewu" Frombork);

- Szabliński, Budny, Łacman, Matczuk, Kapica, Lisowski Robert i Patryk - Juniorzy Stanisława Łukaszewicza

Z końcem rundy jesiennej klub opuścił szkoleniowiec Włodek Obrębski. Za nim do Elbląga powrócili Gapski, Szymanowski i Zieliński - którzy odeszli w "pokojowym" nastroju i mają wciąż otwarte drzwi na powrót. Trener odszedł, ponieważ dostał zdecydowanie lepszą ofertę od "Concordii" Elbląg (wyższa liga, wyższe pieniądze). Zarząd Klubu z przykrością pożegnał Obrębskiego. Rozstanie nastąpiło również za porozumieniem stron. Trener Obrębski życzył nam powodzenia w rundzie wiosennej i deklarował, że wierzy w to, iż zespół da sobie radę bez niego.

Na to stanowisko Prezes przedstawił czterech kandydatów - na spotkaniu Zarządu jednogłośnie zdecydowano, iż najlepszym z nich jest Paweł Karpowicz (kiedyś związany z "Zatoką", ostanio szkoleniowiec "Syreny" Młynary). Wszyscy oceniają go jako człowieka mocno zaangażowanego, nie bojącego się wyzwań, który ma bardzo dobre kontakty z zawodnikami. Angażu dokonał Wiceburmistrz Winicjusz Sokół, reprezentując MOS "Zatokę" (dyrektor MOS "Zatoka" przebywa na zwolnieniu lekarskim, PO jest Piotr Piątkiewicz).

Czas do rozpoczęcia rundy wiosennej zawodnicy poświęcą na treningi i sparingi ("Huragan" Morąg, "Olimpia" Sztum, "Pomezania" Malbork, "Olimpia" Elbląg, "Powiśle" Dzierzgoń, "Start" Działdowo, "Sokół" Ostróda, "Tęcza" Miłomłyn - są to zespoły ustalone jeszcze przez Włodka Obrębskiego, Paweł Karpowicz prawdopodobnie dogra jeszcze kilka - są jeszcze wolne terminy) a Zarząd Klubu na poszukiwanie i odzyskiwanie sponsorów. Urząd Miasta nie dał nam całej potrzebnej na sezon kwoty, ale nie zabrał aż tak dużo, żebyśmy nie mogli tej luki zapełnić dotacjami od sponsorów.

DAMY RADĘ NA PEWNO!

(Prezes KS "Zatoka" Braniewo Stanisław Sekuła)

Działaczom "Zatoki" dziękujemy za wyczerpującą wypowiedź - krytyków zapraszamy do prezentowania swoich opinii na naszym portalu w szerszym wymiarze (do "komentarz" i "ss"). Wypowiedzi prosimy nadsyłać na adres biuro@brbraniewo.pl.

Komentarze...
Dodaj swój komentarz
Tytuł komentarza:
Twoja nazwa*:
Ocena:
Treść komentarza*:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
wprowadz kod z obrazka
Osoba dodająca/zamieszczająca komentarz oświadcza, że akceptuje warunki zamieszczania komentarzy zawarte w Regulamin i zasady korzystania z serwisu i Polityka prywatności.
* - pole wymagane
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Sport.BRbraniewo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

w skrócie ...

Piłka nożna

31-12-2019 - nowy trener MKS "Zatoka" Braniewo Piotr Zając
31-12-2019 - I Turniej WOJANT udany debiut w roli organizatorów
22-12-2019 - Intertom 2019 tradycja świąteczno-sportowa
22-12-2019 - Mikołajkowy Turniej PN sportowo przedświątecznie
14-08-2019 - regulamin ALPN zasady WAŻNE i OBOWIĄZUJĄCE wszystkich!!!

Piłka siatkowa

09-12-2019 - "Biała wstążka" sportowe wsparcie kampanii
08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018

Sporty ekstremalne

16-03-2024 - Sukces drużyny unihokeja KS Dragon! Wielki sukces drużyny unihokeja KS Dragons Płoskinia Awansował do Finałów Mistrzostw Polski w Unihokeju.
04-10-2021 - Zawody rowerowe w kategorii XC MTB 2021 - ruszyły zapisy!!! Otwarte Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego
01-06-2020 - Zawody odwołane! Aquthlon 2020!
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C