Braniewski Serwis Sportowy - serwis archiwalny

reklama

braniewska sekcja judo

02-02-2012
Kategoria: Sporty ekstremalne
Napisał: nun
W Braniewie sekcję judo prowadzi trener Rafał Tucholski. Uczestnicy zajęć podzieleni są na grupy: zaawansowana, początkująca i naborowa. Więcej informacji http://www.judobraniewo.pl/

Aż 8 zawodników trenowanych przez Rafała Tucholskiego (5 chłopców i 3 dziewcząt) zostało powołanych przez Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Judo do reprezentowania naszego województwa w kategorii wiekowej młodzik w roku 2012.

Są to:
Julia Jacek, Katarzyna Madajewska, Agnieszka Mówińska, Szymon Gajewski, Mateusz Głowacki, Wiktor Kumidor, Piotr Wieczorkiewicz oraz Hubert Wróblewski.

Dla samych zawodników oraz ich trenera stanowi to duże wyróżnienie i docenienie ciężkiej pracy włożonej w treningi. Zaowocowało to dużymi sukcesami w roku ubiegłym, które zostały zauważone w województwie. Doliczając do tego 3 powołane zawodniczki trenera Adama Dudka można śmiało powiedzieć, że w tej kategorii wiekowej judocy Zatoki Braniewo stanowią potęgę w warmińsko-mazurskim.

Wszyscy powołani zawodnicy (z grupy trenera Rafała) uczestniczą obecnie w zgrupowaniu szkoleniowym kadry wojewódzkiej, jakie odbywa się Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Prawie dwutygodniowe zgrupowanie ma na celu przygotować formę pod najważniejsze zawody w I półroczu tego roku: Puchar Polski Młodzików w Suchym Lesie (marzec) oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w Krakowie (kwiecień).

Należy zaznaczyć, że to już druga akcja szkoleniowa w tym roku, w jakiej biorą udział Ci zawodnicy. W dniach 6-8 stycznia brali oni udział, w niezwykle intensywnym (do 6 godzin treningu dziennie), Campie Judo jaki odbył się w Elblągu. Trenowali tam pod okiem Anety Szczepańskiej v-ce Mistrzyni Olimpijskiej oraz Roberta Krawczyka - Mistrza Europy, a także trenerów kadry Polski U-17 Janusza Piechny oraz Joanny Majdan. Poznawali tam tajniki "dorosłego" judo, a także brali udział w randorii (walkach treningowych) z zawodnikami z całej Polski.Komentarze...
Dodaj swój komentarz
Tytuł komentarza:
Twoja nazwa*:
Ocena:
Treść komentarza*:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
wprowadz kod z obrazka
Osoba dodająca/zamieszczająca komentarz oświadcza, że akceptuje warunki zamieszczania komentarzy zawarte w Regulamin i zasady korzystania z serwisu i Polityka prywatności.
* - pole wymagane
Gadżety promocyjne i akcesoria reklamowe - duży wybór w dobrej cenie!
Zdobądź patent sternika motorowodnego!

w skrócie ...

Piłka nożna

31-12-2019 - nowy trener MKS "Zatoka" Braniewo Piotr Zając
31-12-2019 - I Turniej WOJANT udany debiut w roli organizatorów
22-12-2019 - Intertom 2019 tradycja świąteczno-sportowa
22-12-2019 - Mikołajkowy Turniej PN sportowo przedświątecznie
14-08-2019 - regulamin ALPN zasady WAŻNE i OBOWIĄZUJĄCE wszystkich!!!

Piłka siatkowa

09-12-2019 - "Biała wstążka" sportowe wsparcie kampanii
08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018

Sporty ekstremalne

16-03-2024 - Sukces drużyny unihokeja KS Dragon! Wielki sukces drużyny unihokeja KS Dragons Płoskinia Awansował do Finałów Mistrzostw Polski w Unihokeju.
04-10-2021 - Zawody rowerowe w kategorii XC MTB 2021 - ruszyły zapisy!!! Otwarte Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego
01-06-2020 - Zawody odwołane! Aquthlon 2020!
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C

Kraty rolowane ze stali i aluminium znajdują zastosowanie w salonach sprzedaży i galeriach handlowych, gwarantują niezawodne bezpieczeństwo oraz wygodę obsługi. Rolety antywłamaniowe to trwałe i solidne rozwiązanie antywłamaniowe klasy rc3.