Braniewski Serwis Sportowy - serwis archiwalny

reklama

bieg po zdrowie, bieg po uśmiech

04-11-2013
Kategoria: Sporty ekstremalne
Napisał: nun

Był czas na zadumę, przemyślenia, rodzinne spotkania, odwiedzanie grobów, wspomnienia o przodkach, znajomych i bohaterach. Lecz to nie wszystko co przyniósł ze sobą miniony w jesiennej aurze weekend:) Okazuje się, że niedziela jest świętem nie tylko kościelnym, ale także sportowym:) W ostatnią niedzielę został pobity swoisty rekord uczestników "Ścieżek Biegowych" RTT. Na spotkanie, wręcz na wezwanie pod Basen Miejski w Braniewie przybyło 59 osób spragnionych wrażeń i poszukujących głębszych doznań psychofizycznych fanów endorfin, spalaczy lipidów i budowniczych serotoniny:) Wśród tak okazałej liczby wypatrzeć można było nauczycieli, lekarzy, żołnierzy, WOP-istów, pracowników Urzędu Miasta w Braniewie jak i we Fromborku, redaktorów regionalnych portali informacyjnych, lokalnej gazety i wreszcie uczniów takich szkół jak SP3, SP6, Gim nr 1, LO, ZSB oraz co cieszy najbardziej całych rodzin. Za pozytywne emocje oraz atrakcje odpowiedzialna była po raz pierwszy powołana do Kadry Narodowej rodowita braniewianka Emilia ANKIEWICZ, która z nieprzeciętną charyzmą, finezją i uśmiechem na twarzy przeprowadziła profesjonalną rozgrzewkę na "Orliku" przy ul Botanicznej. Po tych wyjątkowych ćwiczeniach większa część grupy - ta bardziej doświadczona - z radością i pewnością siebie ruszyła dalej na podbój okolicznych malowniczych miejscowości. Tym sposobem w mżawce listopadowej i kapuśniaku uczestnicy pokonali 13-kilometrowy odcinek. Szczególne gratulacje należą się dla IWY, WIŚNI, SUCHARA, KAROLINY I MICHAŁA F. oraz "Dziewczyny która zawsze donosi do domu" - panny E. Zadośćuczynieniem oraz jak już we wcześniejszych edycjach nastało i stało się tradycją, do której po każdym biegu przybywa śmiałków chętnych kąpieli na świeżym powietrzu i w naturalnych akwenach kilku śmiałków sprawdziło temperaturę rzeki Pasłęki, zachęcając przechodniów do wspólnej zabawy.

Bądźcie z nami i bierzcie czynny udział w kolejnych spotkaniach. RTT czeka na was co tydzień. W każdą niedzielę. Jesteśmy dla Was a Wy bądźcie dla nas! Stwórzmy własną sportową rodzinę.

DO ZOBACZENIA 10. LISTOPADA O GODZINIE 11.00!

rtt

Komentarze...
Dodaj swój komentarz
Tytuł komentarza:
Twoja nazwa*:
Ocena:
Treść komentarza*:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
wprowadz kod z obrazka
Osoba dodająca/zamieszczająca komentarz oświadcza, że akceptuje warunki zamieszczania komentarzy zawarte w Regulamin i zasady korzystania z serwisu i Polityka prywatności.
* - pole wymagane
Gadżety promocyjne i akcesoria reklamowe - duży wybór w dobrej cenie!
Zdobądź patent sternika motorowodnego!

w skrócie ...

Piłka nożna

31-12-2019 - nowy trener MKS "Zatoka" Braniewo Piotr Zając
31-12-2019 - I Turniej WOJANT udany debiut w roli organizatorów
22-12-2019 - Intertom 2019 tradycja świąteczno-sportowa
22-12-2019 - Mikołajkowy Turniej PN sportowo przedświątecznie
14-08-2019 - regulamin ALPN zasady WAŻNE i OBOWIĄZUJĄCE wszystkich!!!

Piłka siatkowa

09-12-2019 - "Biała wstążka" sportowe wsparcie kampanii
08-08-2018 - Dobre Miasto bardzo dobre :) Dni Fromborka
06-08-2018 - Puchar Wójta Plażówka w Nowej
25-07-2018 - tradycyjnie "siateczka" Dni Nowej Pasłęki
23-07-2018 - Puchar Burmistrza Dni Braniewa 2018

Sporty ekstremalne

16-03-2024 - Sukces drużyny unihokeja KS Dragon! Wielki sukces drużyny unihokeja KS Dragons Płoskinia Awansował do Finałów Mistrzostw Polski w Unihokeju.
04-10-2021 - Zawody rowerowe w kategorii XC MTB 2021 - ruszyły zapisy!!! Otwarte Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego
01-06-2020 - Zawody odwołane! Aquthlon 2020!
najczęściej szukane
szukasz fachowca - świadczymy usługi: BRbraniewo.pl

kontakt:

zadzwoń do nas:
55 644 33 00

napisz do nas:
biuro@brbraniewo.pl

odwiedź nas:
Braniewo, ul. Królewiecka 54C

Kraty rolowane ze stali i aluminium znajdują zastosowanie w salonach sprzedaży i galeriach handlowych, gwarantują niezawodne bezpieczeństwo oraz wygodę obsługi. Rolety antywłamaniowe to trwałe i solidne rozwiązanie antywłamaniowe klasy rc3.